Pelargonia krasnal czerwony 10 cm
Pelargonia krasnal czerwony 10 cm
Pelargonie kwitną przez całe lato jaskrawymi kwiatuszkami i bardzo dekoracyjnymi liśćmi.
Wysokość dostawy:
20-30 cm
Pozycja rośliny:
Słoneczna
Ilość:
1 roślina
Korzyści:
Pelargonia krasnal czerwony 10 cm to idealna roślina do ogrodu, dodając jaskrawy kolor i piękno swoimi kwiatuszkami.
Niski koszt, szybka dostawa od producentów, gwarancja wzrostu!
Nie do przesyłki w: Ireland| Nazwa botaniczna | Pelargonium zonale |
|---|---|
| Kategoria | Pelargoniium |
| Dostarczone jako | PotPlant |
| Wysokość | 20-30cm |
| Kwiaty | Nie |
| Pachnący | Nie |
| Kwiaty cięte | Nie |
| Owoce | Nie |
| Jadalny | Nie |
| Lokalizacja | Słoneczny |
| Wytrzymały | Nie |
| Okrywowa | Nie |
| Naturalizacja | Nie |
| Odległość roślin | 15cm |
| Typ gleby | Any soil |
| Trujący | Nie |
| Rozmiar | Ø 10cm |
Krok 1: Przygotowanie podłoża
Przed posadzeniem lekko rozluźnij korzeń pelargoni krasnal czerwony 10 cm.
Krok 2: Nawożenie
Nawieź roślinę organicznym nawozem na powierzchni ziemi.
Krok 3: Pielęgnacja
Umieść pelargonię w słonecznym miejscu i regularnie nawozić płynnym nawozem od maja do sierpnia. Usuń zwiędłe kwiaty.




