Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

Płynny Nawóz Do Pomidorów i Warzyw DCM

68,95 zł
Tylko 2 do końca dostawy 3-4 dni
SKU
A10927
+
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Odkryj organiczny płynny nawóz do pomidorów i warzyw DCM, idealny do regularnego dokarmiania roślin i uzyskania soczystych owoców.

Płynny Nawóz Do Pomidorów i Warzyw DCM

Pomagaj swoim pomidorom i warzywom rosnąć zdrowo i owocnie dzięki Nawozowi Do Pomidorów i Warzyw DCM. Ten organiczny nawóz można łatwo dodać do wody podlewającej, aby rośliny mogły jednocześnie pić i się dokarmiać. Doskonały zarówno dla upraw w szklarni, jak i na zewnątrz. Stosuj go od wiosny aż do lata. Wystarczy 3-5 ml na litr wody do podlewania. Zawiera idealne proporcje azotu, fosforu i potasu NPK 5-6-7.

Korzyści produktu

Nawóz DCM zapewnia roślinom niezbędne składniki odżywcze do silnego wzrostu i owocowania. Z jego regularnym stosowaniem uzyskasz zdrowsze i smaczniejsze plony warzyw i pomidorów.

Niski Koszt i Szybka Dostawa

Kupując Nawóz Do Pomidorów i Warzyw DCM na Plantazon.pl, zyskujesz wysoką jakość produktu w niskiej cenie oraz szybką dostawę do Twojego domu. Zadbaj o swoje rośliny już dzisiaj!


  • 1 x DCM P³ynny nawóz do pomidorów i warzyw BIO 250ml
Detale
KategoriaInne
Ilość1x
Volume2.5 ltr

Instrukcje

Znajdziesz szczegółowe instrukcje dotyczące stosowania Nawozu Do Pomidorów i Warzyw DCM na opakowaniu. Postępuj zgodnie z nimi, aby zagwarantować najlepsze rezultaty dla swoich roślin.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®