Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

Róża pnąca Westerland

Climbing Rose Westerland
Bosak korzeniowy
1 pnąca róża
Wysokość dostawy 20-30 cm
44,95 zł
Obecnie brak na stanie
SKU
A10030
  • Kup 2 po 40,46 zł za każdy i zaoszczędź 10%
  • Kup 3 po 38,21 zł za każdy i zaoszczędź 15%
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Odkryj piękną różę pnącą Westerland na Plantazon.pl! Mrozoodporna róża o intensywnym pomarańczowym kwiacie, idealna do ogrodów słonecznych.

Róża pnąca Westerland

Róża pnąca Westerland to mrozoodporna, pięknie pachnąca róża kwitnąca przez cały sezon, która produkuje kępy ciepłych, bogatych kwiatów w kolorze morelowo-pomarańczowym. Kwitnie w pierwszym sezonie zarówno na nowym, jak i starym drewnie, o pięknym zapachu goździków i przypraw. Jest bardzo odpowiednia do różnych aranżacji ogrodowych, ponieważ może rosnąć zarówno jako krzew, jak i wznosić się na dużej wysokości jako róża pnąca. Róża pnąca Westerland to róża Kordes. Oznacza to, że róża ta pochodzi z asortymentu rodziny Kordes. Niemieckiego rodzinnego przedsiębiorstwa, które ma ponad 125-letnie doświadczenie w hodowli i rozmnażaniu róż.

Korzyści

Róża Westerland to nie tylko piękno, ale także wyjątkowy zapach i wszechstronność w ogrodowych aranżacjach. Jej intensywny pomarańczowy kolor przyciągnie spojrzenia i doda ciepła każdemu zakątkowi ogrodu.

Gwarancja

Zamów już dziś Różę pnącą Westerland na Plantazon.pl! Oferujemy szybką dostawę prosto od producenta, niskie ceny i gwarancję wzrostu.


  • 1 x Ró¿a pn¹ca Westerland
Detale
Nazwa botanicznaClimbing Rose Westerland
KategoriaRoses
Subcategoryclimbing
Wysokość20-30cm
Ilość1x
KwiatyTak
Czas kwitnieniaLato
PachnącyNie
Kwiaty cięteNie
Kolor kwiatówOrange
OwoceNie
JadalnyNie
LokalizacjaSłoneczny
WytrzymałyTak
OkrywowaNie
NaturalizacjaNie
Odległość roślin50cm
Głębokość rośliny25cm
Typ glebyDobrze osuszona gleba
W pełni dorosła wysokość150cm - 200cm
Dojrzała szerokość125cm - 150cm
PruningMarch - April
TrującyNie
RozmiarKorzenie

Przygotowanie

Po otrzymaniu Róży Westerland, umieść krzewy przez jedną noc w wiadrze wody, aby korzenie mogły się w pełni nasiąknąć. Przygotuj odpowiednio przygotowane miejsce na sadzenie, które ma co najmniej 25 cm. głębokości i 30 cm. szerokości. Potrzebną glebę z dołka wymieszaj z kompostem i/lub ziemią do doniczek.

Sadzenie

Sadź Różę Westerland tak głęboko, aby szyja róży (przejście od korzeni do gałązek) znajdowała się około 5 cm poniżej poziomu ziemi. Dokładnie dociskaj ziemię i podlewaj dostatecznie. Po posadzeniu, nie zapomnij regularnie podlewać i nawozić, dbając o odpowiednią wilgotność gleby.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®