Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

Stare Ulubione Ogrody x 83

Bosak korzeniowy
83 roœlin i cebul
Kwiaty cięte
51,95 zł
Obecnie brak na stanie
SKU
A05679
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Odkryj piękno ulubionych starych kwiatów z kwiatową mieszanką Stare Ulubione Ogrody x 83 od Plantazon. 83 rośliny i cebule w różnorodnych barwach.

Stare Ulubione Ogrody x 83

Jeśli chodzi o kwiaty, mamy swoje ulubione stare. Niektóre kwiaty po prostu nigdy nie wychodzą z mody. W tej kolekcji wybraliśmy dla Ciebie kilka mistrzowskich dzieł. Pięknie pachnące frezje należą do najbardziej popularnych kwiatów ciętych na świecie. Wydzielają intensywny słodki zapach, który wypełnia całe pomieszczenie. Anemone blanda w pełnym rozkwicie ma piękne kwiaty o jaskrawych kolorach. Ranunculus produkuje wiele różowych kwiatów, które rosną w kępach, a Anemone hybrida Pamina jest jedną z najpiękniejszych letnich roślin kwitnących.

Korzyści produktu

Zestaw Stare Ulubione Ogrody x 83 to nie tylko estetyczne kwiaty, ale także długotrwałe piękno w ogrodzie. Kwiatowa mieszanka zapewnia różnorodność barw i tekstur, zachwycając wspaniałym wyglądem przez cały sezon.

Niski koszt, szybka dostawa

Zamów kwiaty Stare Ulubione Ogrody x 83 online na Plantazon. Gwarantujemy niskie ceny, szybką dostawę prosto od producentów i pewność wzrostu roślin.


  • 40 x Zawilec grecki Mix
  • 3 x Zawilec mieszañcowy Pamina Korzenie odkryte
  • 20 x Frazja pojedyncza niebieska 4/5 cm
  • 20 x Jaskier azjatycki ró¿owy 4/5 cm
Detale
KategoriaInne
Ilość83x
RozmiarKorzenie
USPkwiat cięty
Price per itemzł 0,63

Instrukcje sadzenia

Podążaj za instrukcjami dotyczącymi sadzenia, które są wydrukowane na każdym opakowaniu. Wyższe odmiany sadzi się z tyłu, a niższe z przodu. Cebulki kwiatów najlepiej sadzić w grupach w dobrze przepuszczalnej glebie. Przygotuj glebę poprzez wymieszanie jej z obornikiem organicznym na głębokość około 30 cm. W razie mroźnych zim zaleca się przykrycie ziemi słomą lub liśćmi w celu ochrony przed mrozem. Ponadto zapobiegnie to wysychaniu gleby. Po posadzeniu obficie podlej.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®