Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

Świeca stożkowa Bolsius Szampańska

17,95 zł
Tylko 9 do końca dostawy 3-4 dni
SKU
A12926
+
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Ożyw swój dom z elegancką świecą stożkową Bolsius Szampańska. Długotrwałe palenie i uroczy kolor szampański sprawią, że Twój dom nabierze nowego blasku.

Świeca stożkowa Bolsius Szampańska

Świece Bolsius są bardzo dekoracyjne. Świeczki stożkowe mają długą czasu palenia. Ta wersja ma czas palenia 30 godzin i zapewnia długotrwałe uczucie przytulności w domu. Dzięki swojemu kolorowi szampańskiemu ta świeca jest bardzo ładna jako dekoracja na Sylwestra! Ożyw swój dom naszą świecą Bolsius Szampańska.

DLA KAŻDEGO DOMU

Świeca stożkowa Bolsius Szampańska to nie tylko dekoracja, ale także wydłużona atmosfera relaksu. Jej elegancki kolor i długi czas palenia sprawiają, że jest idealna do każdego domowego wnętrza.

Natura w domu

Odkryj narzędzie relaksu i ożyw domowy klimat z naszą świecą stożkową Bolsius Szampańska. Jej czarujący kolor i długotrwałe palenie sprawią, że Twój dom nabierze nowego blasku. Odpocznij i ciesz się przytulnością.

Niski koszt i szybka dostawa

Nie czekaj dłużej, zamów teraz naszą świecę stożkową Bolsius Szampańska na Plantazon.pl! Dostarczamy szybko i tanio, abyś mógł cieszyć się jej urodą bez zwłoki.


  • 1 x Bolsius stompkaars champagne 8 x 6.8 cm
Detale
KategoriaInne
Ilość1x

Instrukcje

Gdy chcesz stworzyć przyjemną atmosferę, zapal świecę stożkową Bolsius Szampańska. Postaw świecę na stabilnym podłożu i z dala od przeciągów. Pal ją tylko na tyle czasu, ile potrzebujesz, a następnie zdmuchnij płomień. Ciesz się przyjemnym zapachem i relaksem.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®