Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

Dcm Aktywny Plus

Waga produktu (netto) 600 gram
75,95 zł
Magazyn 15
SKU
A10875
+
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Odkryj nasiona trawy Aktywny Plus - doskonały wybór dla tworzenia mocnego i silnego trawnika sportowego. Kup teraz!

Dcm Aktywny Plus

To najlepsze nasiono trawy do wysiewu lub przesiewu mocnego i silnego trawnika sportowego lub do zabawy. Dzięki unikalnemu składowi i trawom wysokiej jakości, mieszanka ta działa również przy niższych temperaturach i szybko się zagęszcza, co zmniejsza ryzyko pojawienia się chwastów. Nawóz ma również pośrednie działanie przeciwko mchom, które działa poprzez korzenie mchu. Dzięki dodatkowi organicznego nawozu do nasion trawy, nasiona trawy szybciej kiełkują i lepiej się zakorzeniają. Możesz korzystać z tego nawozu w okresie od lutego do października. Użyj 15g na 1m². Produkt waży 600 gramów.

Dzięki nasionom trawy Aktywny Plus Twój trawnik będzie silniejszy i bardziej odporny na warunki atmosferyczne. Optymalna mieszanka traw zapewnia zieloną murawę bez chwastów.

Nabądź teraz nasiona trawy Aktywny Plus w niskiej cenie, z szybką dostawą prosto od producenta oraz gwarancją idealnego wzrostu.


  • 1 x DCM nasiona traw Activo Plus 0.6 kg 30 m²
Detale
KategoriaTrawy
Ilość1x

Instrukcje

Wymieszaj nasiona trawy z odpowiednią ilością gleby. Następnie równomiernie rozsiej mieszankę na trawniku. Przykryj lekko warstwą ziemi i obficie podlej nasiona. Regularnie podlewaj trawę aż do pełnego zakorzenienia.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®