Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

Nasiona trawy DCM Ombra Plus

68,95 zł
Magazyn 11
SKU
A10879
+
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Nasiona trawy DCM Ombra Plus to doskonała mieszanka do trawników w cieniu, zapewniająca gęstą darnię i piękną murawę. Kup teraz na Plantazon.pl!

Nasiona Trawy DCM Ombra Plus

DCM Ombra® Plus to najlepsze nasiona trawy do trawnika w cieniu, wymagającego niewielkiej pielęgnacji lub dodatkowych koszeń. Ta mieszanka nasion trawy została specjalnie skomponowana, aby uzyskać silny i pięknie listkowaty trawnik w cieniu. Dzięki licznej ilości podziemnych pędów, jesteś zapewniony gęstą darnią i mocną murawą. Dzięki unikalnemu składowi i trawom wysokiej jakości, ta mieszanka doskonale sprawdza się również przy niższych temperaturach. Nasiona trawy i nawóz w wygodnym pojemniku do rozsypywania, zapewniają równomierne rozłożenie. Do zakładania i renowacji mocnej murawy w cieniu, ale także na suchych glebach. Możesz używać tych nasion trawy w okresie od lutego do czerwca oraz od września do października. Użyj 15 g na m². Jest to nasiona trawy do miejsc zacienionych + NP 4-23.

Benefity: Mieszanka DCM Ombra Plus zapewnia gęstą darnię i mocną murawę, idealną na trawniki w cieniu. Kup teraz i ciesz się pięknym trawnikiem!

Niskie koszty, szybka dostawa prosto od producentów oraz gwarancja wzrostu.


  • 1 x DCM Ombra Plus nasiona trawy 600g
Detale
KategoriaTrawy
Ilość1x

Instrukcje

Instrukcje znajdują się na opakowaniu artykułu. Postępuj zgodnie z nimi, aby uzyskać najlepsze rezultaty w uprawie trawy w cieniu.

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®