Sadź bezpośrednio od hodowcy
Gwarancja 100% wzrostu
W ciągu 3-4 dni w domu
Niedobrze, gwarancja zwrotu pieniędzy

DCM Mieszanka Kwiatowa Motyle 520g

58,95 zł
Tylko 9 do końca dostawy 3-4 dni
SKU
A10884
  • Kup 2 po 53,06 zł za każdy i zaoszczędź 10%
  • Kup 3 po 50,11 zł za każdy i zaoszczędź 15%
+
  • Czas dostawy 3-4 dni
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Koszty wysyłki od 24,95 zł
  • Kup teraz zapłać później
Odkryj magiczną mieszaninę kwiatów DCM Mieszanka Kwiatowa Motyle 520g, przyciągającą piękne motyle. Kup teraz na Plantazon.pl!

DCM Mieszanka Kwiatowa Motyle 520g

Mieszanka kwiatów DCM Motyle to specjalnie skomponowana mieszanka nasion, która przyciąga motyle. Mieszanka zawiera ponad 30 różnych nasion jednorocznych i wieloletnich kwiatów, takie jak stokrotka, koperek, psianka, chaber i malwa. Nasiona są wymieszane z organicznym aktywatorem korzeni, co zapewnia lepsze zakorzenienie i kiełkowanie nasion. Można korzystać z tej mieszanki kwiatowej przez cały rok. Użyj 50g na 1m², aby przyciągnąć piękne motyle, zachowując przyrodę.

Nasza mieszanka kwiatowa przyciąga motyle w celu zachęcenia do ochrony rzadkich gatunków. Kupując Mieszankę Kwiatową Motyle 520g, wspierasz przyrodę i tworzysz piękny ogród pełen życia!

Nasza mieszanka kwiatowa jest połączeniem nasion kwiatów i organicznych poprawiaczy gleby, zapewniając skuteczny efekt. Korzystając z naszych produktów, masz pewność najwyższej jakości i zrównoważonego rozwoju roślin w Twoim ogrodzie.

Plantazon oferuje atrakcyjne ceny, szybką dostawę prosto od producentów oraz gwarancję wzrostu roślin. Kup teraz magiczną Mieszankę Kwiatową Motyle 520g i ciesz się pięknym ogrodem pełnym kolorowych motyli!'.


  • 1 x DCM Mieszanka kwiatów wabi¹ca motyle 520g
Detale
KategoriaInne
Ilość1x

Instrukcje:

Na opakowaniu artykułu znajdziesz szczegółowe instrukcje dotyczące stosowania Mieszanki Kwiatowej Motyle 520g. Postępuj zgodnie z nimi, aby osiągnąć najlepsze efekty i cieszyć się pięknym ogrodem z motylami!

©2024 Bulbs Direct B.V. - Fotografia ©Plantazon®